miobianco
EGE

Mio Bianco Resort Bodrum

Tarafından
üzerinde
Ocak 21, 2020

Mio Bianco Resort Bodrum, eylülde çıktığımız tatilde La Local Yalıkavak’tan sonra ikinci durağımızdı. Akyarlar’da bulunan otelin konumu ve konumundan dolayı da sahip olduğu koy ve plaj muhteşem!

miobianco

Ulaşım

Otel konum olarak Bodrum merkeze 15 dakika mesafede bulunuyor. Biz Yalıkavak’tan Akyarlar’daki otele gitmek için VIP transfer kullandık.

miobianco

Kullandığımız VIP tranfer Özkan Söken’in instagram adresine @bodrum_vip_transfer_ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Özkan Söken işini gerçekten severek yapan ve size kendinizi özel hissettirecek bir hizmet sunuyor. Bodrum’da VIP transfere ihtiyacınız olursa biz kendisine kefiliz, gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

miobianco

Konaklama

Otelin üst katlarından birinde balkondan ana havuzu gören bir odada kaldık. Aşağıda ana havuz bağlantılı odalarının önünde şezlongları da yer alan odaları direk bağlantısı olması sebebi ile güzel görünüyordu.

miobianco

Ayrıca deniz tarafından da denize çok yakın manzara gören odaları da tercih edilebilir. Otel kendi içinde havuza, aquaparka, restauranta, pool barına çok yakın.

miobianco
miobianco

Odalar temizdi. ancak duşta kısa bir sıcak su sorunu yaşadık. Daha sonra tamir edildi. Böyle aksaklıklar otel full kapasite çalıştığından ve tam sezonu olduğundan olabilir diyerek anlayışla karşıladık biz ama bilginiz olsun.

miobianco

Mio Bianco Resort Bodrum’un instagram hesabına @miobiancotr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

miobianco

Deniz ve Havuzlar

Denizi için başta bu konu beni epey düşündürmüştü. Çünkü Bodrum’da denize mesafesi olan otellerin çoğu bayırda. Otel içinden ayrılmadan, kısacık bir mesafede yaptıkları alt geçit keyifliydi, gayet yakındı sorun yaşamadık.

miobianco

Plajı ince kum çakıl karışık, denizi taşsız tam benlikti. O nedenle biz denizden çıkmadık. Diğer iki havuza hiç girmedik. Zaten tam sezonda gittiğimiz için otel oldukça kalabalıktı. Ve çocuklu aileler tercih ettiği için de havuzlarda çocuklar da vardı. Temizlik, hijyen konusunda da kalabalık olduğundan normal seviyede diyebiliriz.

miobianco

Mio Bianco Mutfağı 

Yemekler orta seviyedeydi diyebiliriz. Snack barı çeşitleri yeterliydi. Sabah kahvaltılarında fırın kısmında sıcak simit olayını çok sevdim. Olumsuz yönde gözüme çarpan, aquapark kısmında kaydırmaz hali yetersizdi.

miobianco
miobianco

İçecekler alkolsüz olanların kalitesi orta, bir de konseptlerinde çerez yok. 😜Biz genel olarak otel hakkında fiyat performans ilişkisine göre iyiydi diyebiliriz. ,

miobianco

Alacarte restaurantta bir akşam rezervasyon yaptırıp her şey dahil konseptinde buradan da yararlanabiliyorsunuz. Biz gittiğimiz akşam deniz manzaralı restaurantında Türk Gecesi konseptinde mezeler, kebap ve alkollü baş başa güzel bir akşam yemeği geçirdik. Buradaki yemekler doğal olarak açık büfeye göre daha iyi ve özenliydi.

miobianco

Maliyet

Mio Bianco Resort Bodrum’un web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  

miobianco

Eylül’de Bodrum |La Local Yalıkavak başlıklı yazımızı okumak için buraya tıklayınız!

miobianco
miobianco

Bu yazımızı beğendiniz mi?

Gezilerimizi @gezipgelicez Instagram hesabından takip edebilir, sorularınız varsa yorum kısmına sorabilirsiniz. Beğendiyseniz aşağıdaki sosyal mecralara tıklayın ve arkadaşlarınızı da bu yazıdan haberdar edin.

Teşekkürler!
Aşkla kalın! Kimseye karışmayın!

ETİKETLER
İLGİLİ MESAJLAR

YORUM YAP

Hatice&Ertan
İstanbul,TÜRKİYE

Biz Hatice ve Ertan... Doğduk, büyüdük, okuduk... Birimiz eczacı, birimiz gayrimenkul danışmanı olduk sonra birbirimizi bulduk ve en sonunda da Gezip Gelicez dedik... Tanışmamızın ilk haftasından itibaren geziyoruz desek yalan olmaz... Aslına bakacak olursanız ikimiz de hergün metrobüste karşılaştığınız tiplerdeniz. Peki bu konu buralara nasıl geldi diye soracak olursanız vallahi biz de bilmiyoruz. Eş, dost, ana, bacı, gardaş; "Oraya nasıl gidilir?", "Burada ne yenir?", "Şurada nerede kalınır?" diye sormaya başlayınca biz de artık internet alemine girmeye karar verdik. Sizin görmek istediğiniz yerler, sizin yemekleriniz, bizim gözümüzle birleşsin ve macera başlasın! Aşkla gezelim...

BİZİ YOUTUBE’DA TAKİP EDİYOR MUSUN?

Kategoriler
Arama
Ne Okuyoruz?
Bumerang - Yazarkafe